خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۲۱ بهمن , ۱۳۹۸ساعت : ۲۱:۵۷کد مطلب: 19065

یک چهره‌ برگزیده سال 98 از کاشان آمد

نشان انتخاب مردمی بر سینه شهردار دیار نخستین ها

در آیین پایانی هفتمین جشنواره چهره سال که به تقدیر از چهره‌های سال ۹۸ در حوزه‌های مدیریت شهری، عمرانی و…

در آیین پایانی هفتمین جشنواره چهره سال که به تقدیر از چهره‌های سال ۹۸ در حوزه‌های مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی اختصاص یافت، شهردار کاشان به عنوان دومین چهره برگزیده مردمی در میان شهرداران شهرهای زیر ۵۰۰ هزار نفر معرفی شد.

در این مراسم که در سالن رویال‌هال هتل اسپیناس پالاس تهران و با حضور مسئولان دولتی و ۲۵۰۰ نفر از فعالان شهری، عمرانی و ساختمانی کشور برگزار شد، سعید ابریشمی‌راد لوح انتخاب مردمی را از سوی مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دریافت کرد.

شهردار کاشان پس از انتخاب خویش به عنوان یکی از چهره‌های سال ۹۸ گفت:این عنوان که با انتخاب مردم شهرم شکل گرفت، افتخار بزرگ و البته مسئولیت سنگینی است که وظیفه‌ام را در امر خدمت‌گزاری سنگین‌تر می‌کند.

سعید ابریشمی‌راد تأکید کرد: جشنواره چهره سال فرصت مغتنمی بود که بار دیگر به نعمت خادمی برای مردم شهرم کاشان مباهات کرده و شکرگزاری آن را به جای آورم؛ از خدای متعال می‌خواهم لایق حسن اعتماد و شایسته لطف بی‌دریغ‌شان باشم.

شایان ذکر است در هفتمین جشنواره انتخاب مردمی چهره سال ۹۸ (مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) که با ثبت مجموع یک میلیون و ۲۶ هزار و ۳۱۶ رأی همراه شد، شهردار کاشان توانست با کسب ۱۰ هزار و ۱۲۶ رأی و با اختلاف ۳۳۲ رأی نسبت به شهردار گرگان دومین چهره‌ منتخب سال ۹۸ در حوزه شهرهای زیر ۵۰۰ هزار نفر جمعیت لقب گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.