خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 03:34کد مطلب: 12001

هر شهروند یک آنش‌نشان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، از اجرای طرح «هر شهروند یک آتش‌نشان» از دهم آذرماه در این شهر خبر داد….

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، از اجرای طرح «هر شهروند یک آتش‌نشان» از دهم آذرماه در این شهر خبر داد.

«محمدمسعود چایچی» گفت: در این طرح، آموزش‌های مقدماتی و عمومی در حوزه ایمنی و آتش‎نشانی به شهروندان ارائه می‌شود.

چایچی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک‌شدن روزهای سرد سال، در این طرح، آموزش‌های پیش‌گیری و مقابله با حوادث فصلی نظیر مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن و آتش‌سوزی ناشی از وسایل گرمازا مانند بخاری و … به شهروندان آموزش داده می‎‌شود.

وی با اشاره به اعلام فراخوان عمومی این طرح در روزهای پیش‌رو تصریح کرد: اقشار مختلف شهروندان، می‌توانند با ارسال مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، میزان تحصیلات، شغل و شماره تماس، به شماره ۱۰۰۰۰۰۱۲۵۰۰۰، مشارکت خود را در این طرح اعلام کنند تا برنامه‌ریزیه‌ای آموزشی صورت پذیرد.

مدیرعامل آتش‌نشانی کاشان تصریح کرددوره‌های متعدد آموزش ایمنی عمومی برای گروه‌های مختلف جامعه در طول سال در مدارس، حسینیه‌ها، پایگاه‌های بسیج و … برگزار می‌شود و طرح «هر شهروند یک آتش‎نشان»رویکردی فراگیرتر به موضوع فرهنگ ایمنی شهروندان است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.