خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, 25 خرداد , 1397ساعت : 19:35کد مطلب: 8841

آمریکا نتوانست شرطی را بر کره شمالی تحمیل کند/ وابستگی به ملت برگ برنده نظام است

 حجت الاسلام «محمدرضا اسلامی تبار» ، امام جمعه موقت کاشان در خطبه های نماز عید فطرکاشان ضمن تبریک عید سعید…

 حجت الاسلام «محمدرضا اسلامی تبار» ، امام جمعه موقت کاشان در خطبه های نماز عید فطرکاشان ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: فلسفه وجوب روزه تحصیل تقوی است تا انسان بتواند در میدان مبارزه با نفس پیروز شود و این نیرو را تارمضان اینده حفظ کند.

وی افزود: عمل انسان قابل نابودی است و همیشگی نیست. اگر از انسان گناه سربزند ثواب اعمال را از بین می برد.

امام جمعه موقت کاشان گفت: حفظ عمل ازخود عمل سخت تر است. اگرموفق بودید یک ماه روزه داری کردید،  نکند با گناه این را از دست بدهید لذا از خداوند بخواهید توفیق ترک گناه را به ما عطا کند.

اسلامی تباربا اشاره به دیدار رهبرکره شمالی و آمریکا ابراز داشت: رهبر کره شمالی بعد از اتمام آزمایشات موشکی و تکمیل این چرخه، به پای میز مذاکرات با آمریکا نشست و آمریکا مجبور به برداشت پیش مذاکرات شد و راضی به اصل دیدار شد. آمریکا در این دیدار نتوانست رهبرکره شمالی را تحقیر کند و نتوانست شرطی را به او تحمیل کند بدلیل اینکه کره شمالی با دست پرامده بود.

وی تصریح کرد: وابستگی به ملت برگ برنده نظام جمهوری اسلامی است، ملت ما قدرت ایمان، قدرت جوانان با استعداد،سرمایه بصیرت ، توانمندی های بالای  نظامی و دهها سرمایه دیگر دارد.

اسلامی تبار تاکید کرد:امروز آمریکا و اسرائیل از توان نظامی شما می‌ترسند بلکه از نیروی انسانی ما نیزمی ترسند و ما در مقابل غرب چیزی کم نداریم.

وی یاداور شد:  تنها افتخار مسئولان خدمت به مردم است که فردای قیامت می توانند در پیشگاه خداوند عرضه کنید.

منبع: تسنیم کاشان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.