خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 13:58کد مطلب: 17985

وقتی مدیر آموزش‌و‌پرورش یک شهرستان شبانه عزل شود، جایگزینش که خواهد بود؟

مشکات آنلاین: در حالی که تا زمان بازگشایی مدارس چیزی باقی نمانده، تغییرات پر سر و صدای مدیریتی به ویژه…

مشکات آنلاین: در حالی که تا زمان بازگشایی مدارس چیزی باقی نمانده، تغییرات پر سر و صدای مدیریتی به ویژه در یکی از مدارس شاخص متوسط اول کاشان، باعث اعتراض شمار قابل توجه والدین دانش آموزان و حتی دبیران و معلمان این مدارس شده است.

به گزارش کاشان آنلاین، یکی از تغییرات پر سر و صدای مدیریتی در سطح مدارس کاشان با شائبه دخالت تمایلات انتخاباتی اخیرأ در جابجایی مدیریت آموزشگاه متوسط اول شهید الماسی کاشان پس از ۱۸ سال ثبات مدیریتی موفقیت آمیز رخ داد که پیامد این تغییر ، اعتراض شدید شماری از والدین دانش آموزان این آموزشگاه و حضور آنها در ساختمان آموزش و پرورش کاشان در روزهای گذشته جهت تسلیم این اعتراض را به دنبال داشت.

این در حالی است که در مورد آموزشگاه متوسط اول شهید الماسی کاشان این اعتراض در روزهای گذشته تنها به والدین منتهی نشد و طبق برخی روایتهای متقن، شماری از دبیران و معلمان این آموزشگاه نیز همگام با والدین دانش آموزان در مورد تغییر مدیریت این آموزشگاه وبه عبارات بهتر «دستکاری در ترکیب موفق مدیران مدارس» در روزهای پایانی شهریور دست به اعتراض زده اند.

این رخداد محلی، حتی بر حسب پروتکل های اداری و قانونی، به لحاظ زمان انجام آن نکته حائز اهمیتی است زیرا از آنجا که تا آغاز سال تحصیلی جدید زمان درازی نمانده و در زمانه و عصر حاضر نظام های نوین آموزشی، هماهنگی و شناخت از یکدیگر میان مدیران مدارس با دبیران و معلمان برای ایفای بهتر و باکیفیت وظایف آموزشی عنصر مهمی به حساب می آید این سؤال در ذهن ایجاد می شود که این تغییرات چرا در بازه زمانی پیشتر و فی المثل قبل از شروع فصل تابستان رخ نداد؟

البته برخی روایت ها و شنیده ها به تأثیر در پیش بودن انتخابات مجلس، همشهری بودن رییس اداره آموزش و پرورش کاشان و نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس و در نتیجه سهم گرایش های سیاسی – انتخاباتی در این جابجایی های آموزشی نیز اشاره دارند.

 

منبع: کاشان نیوز

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.