خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱۹ مهر , ۱۳۹۸ساعت : 12:30کد مطلب: 18323

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان:

پاک‌بانان کاشان تنها یک ماه حقوق طلب دارند

مشکات آنلاین: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان اعلام کرد: پاکبانان کاشان تنها یک‌ماه حقوق عقب‌افتاده طلب دارند….

مشکات آنلاین: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان اعلام کرد: پاکبانان کاشان تنها یک‌ماه حقوق عقب‌افتاده طلب دارند.

محمدرضا عبدلی گفت: از ابتدای آذرماه ۹۶ که مسئولیت معاونت خدمات شهری را پذیرفتم، پنج ماه حقوق پاکبانان معوق بود. بنابراین با توجه به اهمیت رفت‌وروب و تنظیف شهر به عنوان جبهه مهم فعالیت خدمات شهری، رفع مشکلات پاک‌بانان در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با شهردار کاشان برای رفع این مشکل خاطرنشان کرد: این جلسات در راستای دو محور جبران حقوق معوق و همچنین اولویت قراردادن پاک‌بانان برای دریافت حقوق برگزار شد.

عبدلی خالدی تأکید شهردار کاشان برای پرداخت هر چه سریع‌تر معوقات پاک‌بانان و همچنین اولویت‌بندی برای پرداخت حقوق آنان را یادآور شد و عنوان کرد: نتیجه این روند به گونه‌ای بود که امروز پاک‌بانان زحمت‌کش شهرداری حقوق تا پایان مردادماه خود را دریافت کرده و تنها حقوق شهریورماه را طلب دارند.

وی اصلاح روند پرداخت حقوق را نیز متذکر شد و افزود: بر اساس این تمهید، ابتدا حقوق پاک‌بانان، سپس کارکنان فضای سبز و در مرحله بعدی حقوق سایر کارکنان شهرداری پرداخت می‌شود.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.