خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۵ دی , ۱۳۹۷ساعت : ۱۹:۲۵کد مطلب: 13074

پیروزی خانه بسکتبال کاشان در دیار بیستون

در هفته نهم از مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور، هیئت بسکتبال کاشان میزبان خود مانیران کرمانشاه را در…

در هفته نهم از مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور، هیئت بسکتبال کاشان میزبان خود مانیران کرمانشاه را در خانه شکست داد.

به گزارش پورتال خبری کاشان، تیم هیات بسکتبال کاشان عصر جمعه ۱۴ دی‌ماه ۹۷ ماه در نهمین هفته و در دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور، در کرمانشاه و در مقابل مانیزان این شهرستان با نتیجه ۸۵ بر ۷۷ به پیروزی رسید و با دست پر به کاشان بازگشت.

هیئت بسکتبال کاشان در هفته دهم این رقابت‌ها جمعه ۲۱ د‌ی‌ماه ۹۷ در کاشان از تیم بسکتبال امید تهران پذیرایی می‌کند.

مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، امسال با حضور ۱۲ تیم در ۲ گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود.

در گروه نخست این رقابت‌ها تیم‌های بسکتبال اکسون تهران، گانوانیزه شمس زنجان، شورا و شهرداری قزوین، شمس تهران، توفارقان آذرشهر و ابزار سازان درمانگر حضور و رقابت دارند.

درگروه دوم این رقابت‌ها نیز شش تیم عقاب تهران، نبوغ اراک، کوچین آمل، امید تهران، خانه بسکتبال کاشان و مانیزان کرمانشاه رقابت دارند.

اسامی بازی‌کنان تیم خانه بسکتبال کاشان: محمد خوش‌حساب، محمد دهقانی، مرتضی نقوی، محمد توکلیان، محمد طالاری، مصطفی خورشیدی، حسین علی‌اکبری، علیرضا امانتی، حمزه مهیاری، محمدجوان کنعان، مهدی آقاجانی و علی ایرج‌منش.

تیم خانه بسکتبال کاشان را محسن مقدم به‌عنوان سرمربی هدایت می‌کند، و «محمدجواد جعفری» و محمدحسین سایه‌آفتابی» مربیان تیم و دستیاران مقدم در هدایت تیم هستند و علی حلی نیز سرپرست خانه بسکتبال کاشان است.

مانیران کرمانشاه در دیدار دور رفت این رقابت‌ها در هفته پنجم در کاشان مهمان خانه بستکتبال کاشان بود که در آن دیدار هم با نتیجه ۹۸ بر ۹۰ نتیجه را به خانه بستکتبال کاشان واگذار کرده و با شکست بدرقه شده بود.

بسکتبال کاشان امسال با امید و قدرت بهتری در دیدارهای لیگ دسته یک کشوری حاضر شده‌است، و در شرایطی که اکثر تیم‌های این لیگ از بازیکنان غیربومی استفاده می‌کنند، خانه بسکتبال کاشان در این دور رقابت‌ها اغلب از بازیکنان بومی بهره می‌برد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.