خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸ساعت : ۱۰:۲۲کد مطلب: 18520

«کاستلوچی» ایتالیایی در «سیلک» تئاتر اجرا می‌کند

مشکات آنلاین: در حاشیه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، کارگاه آکسیون «کلودیا کاستلوچی» به عنوان یکی از برنامه‌های جنبی…

مشکات آنلاین: در حاشیه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، کارگاه آکسیون «کلودیا کاستلوچی» به عنوان یکی از برنامه‌های جنبی جشنواره در کویر مرکزی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، کارگاه آکسیون «کلودیا کاستلوچی»  در کویر مرکزی ایران برگزار، و نمایشی با کارگردانی کاستولوچی در تپه‌های سیلک کاشان اجرا می شود.

«مناظره‌ای در باب امواج» عنوان کارگاهی است که با هدایت کاستلوچی در یکی از کاروان‌سراهای کویری اطراف شهر کاشان برگزار می‌شود. این کارگاه با حضور ۱۸ نفر از شرکت‌کنندگان ایرانی و ۵ نفر از اعضای ایتالیایی گروه کاستلوچی به یک تولید مشترک خواهد رسید و اجرای پایانی کارگاه، روز ۲۹ آذرماه دو اجرا در تئاتر مولوی تهران خواهد داشت.

کلودیا کاستلوچی از شاخص‌ترین کارگردانان و طراحان حرکت معاصر جهان و از بنیان‌گذاران گروه رافائل سانزیو (به سرپرستی رومئو کاستلوچی) است که این کارگاه را با تمرکز بر بدن، ریتم و طبیعت در دل کویر مرکزی ایران برگزار می‌کند و محصول آن را در یک کاروان‌سرا و یا تپه‌های سیلک اجرا خواهد کرد.

کارگاه آکسیون کاستلوچی هم‌زمان با جشنواره مهر کاشان از ۲۳ تا ۲۸ آذر به مدت ۶ روز برگزار و در روز ۲۸ آذر هم‌زمان با اختتامیه جشنواره اجرا خواهد شد و ساعت برگزاری هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر در دل کویر خواهد بود و همچنین پس از اتمام روزانه کارگاه، مباحث نظری و گفت‌وگو با کلودیا کاستلوچی ادامه خواهد یافت و شرکت‌کنندگان از روز شروع تا پایان کارگاه در یکی از کاروان‌سراهای اطراف کاشان و یا شهر کاشان اسکان خواهند داشت.

در صورت فراهم شدن امکانات و موافقت سرپرست کارگاه و ایجاد هماهنگی‌های لازم، شرایط اجرای این اثر در کشور ایتالیا نیز امکان‌پذیر است.

شرایط ثبت‌نام در کارگاه:

گرچه تمرکز این کارگاه بیشتر بر روی بدن و حرکت است اما حضور همه علاقه‌مندان به هنر تئاتر در شاخه‌های مختلف مجاز است.

سن مجاز شرکت‌کنندگان در کارگاه از ۱۸ سال به بالاست.

با توجه به محدودیت کارگاه در صورت تکمیل ظرفیت انتخاب شرکت‌کنندگان بر اساس پارامترهای مدنظر کاستلوچی است.

علاقه‌مندان برای ثبت نام می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.