خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۱ تیر , ۱۳۹۸ساعت : ۱۷:۳۶کد مطلب: 16434

کاشان بر جایگاه نخست «رویداد ملی سازگاری با کم آبی» ایستاد

شرکت آب و فاضلاب کاشان در همایش تخصصی رویداد ملی سازگاری با کم‌آبی به عنوان واحد برتر قابل تقدیر شناخته…

شرکت آب و فاضلاب کاشان در همایش تخصصی رویداد ملی سازگاری با کم‌آبی به عنوان واحد برتر قابل تقدیر شناخته شد و جایگاه نخست این همایش را از آن خود کرد.

 

مدیرعامل آبفای کاشان با اعلام این خبر گفت: این شرکت با ارسال بیش از ۳۰ مقاله و تجربه در زمینه سازگاری با کم‌آبی موفق به کسب این مقام شد.

 

محمدرضا اسدی افزود: رویداد ملی سازگاری با کم‌آبی تیر ماه امسال در سه حوزه «فضای سبز و آب و فاضلاب شهری و روستایی»، «صنعت، معدن و انرژی» و «کشاورزی» با ارایه تجربیات و طرح‌های اجرا شده در بین دستگاه‌های عضو کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی در زمینه های مدیریت مصرف، کاهش تلفات آب، بازچرخانی آب و کاهش آلودگی آب برگزار شد.

 

وی گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، شرکت‌های آب منطقه‌ای و مجموعه‌های دانش بنیان بخش خصوصی از اعضای این کارگروه می‌باشند.

 

اسدی تصریح کرد: پروژه «پایش اجزای مصرف مشترکین شهر کاشان DEMAPLAN))که توسط شرکت آب و فاضلاب کاشان و با همکاری شرکتInter3 آلمان اجرا شده است به عنوان یکی از تجارب برتر در نشست تخصصی سازگاری با کم‌آبی ارائه شد.

 

نشست تخصصی رویداد ملی سازگاری با کم‌آبی از سوم تا پنجم تیرماه در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی وزارت نیرو برگزار شد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.