خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 16:27کد مطلب: 13956

کاهش زمان رسیدن به محل در حوادث بهمن‌ماه کاشان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در بهمن‌ماه ۴۰ مورد آتش‌سوزی و ۹۵ حادثه رخ داد که تیم‌های عملیاتی…

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در بهمن‌ماه ۴۰ مورد آتش‌سوزی و ۹۵ حادثه رخ داد که تیم‌های عملیاتی سازمان در آن حضور پیدا کرده و آسیب‌ها را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومی این سازمان، محمدمسعود چایچی اعلام کرد: آتش‌سوزی منازل مسکونی، خودرور، اماکن تجاری، آموزشی و فرهنگی، انبار و کارخانه از موارد عملیاتی بوده، که مهم‌ترین علت‌ آتش‌سوزی‌های رخ‌داده افروختن آتش به‌صورت عمدی، اتصالی برق و انتقال حرارت بوده است.

چایچی خاطرنشان کرد: کارکنان عملیاتی در ۹۵ مورد حادثه جداگانه شامل: امداد در تصادفات خودویی، نشست زمین و فرورفتن خودرو، انتقال حیوانات خانگی محبوسی(گربه و سگ)، نشت گاز، بازنمودن در خودرو و منزل مسکونی، نجات شخص، سقوط از ارتفاع، خارج کردن اشیاء حلقوی و قطع درختان حضور و به شهروندان و هموطنان کمک و دفع خطر کرده‌اند.

وی متوسط زمان رسیدن به محل در عملیات‌ انجام‌گرفته داخل محدوده شهری در حوادث را ۴ دقیقه و ۷ ثانیه، و در آتش‌سوزی‌ها ۴ دقیقه و ۱۵ ثانیه اعلام کرد و افزود: این زمان به نسبت سال گذشته در محدوده شهری در حوادث ۱۰ ثانیه و در آتش‌سوزی‌ها ۲۱ ثانیه کاهش داشته است.

مدیرعامل سازمان اضافه کرد: در تمام عملیات انجام‌گرفته در این مدت، آتش‌نشانان تعداد ۶۰ نفر ا شهروندان را نجات داده و حوادث و آتش‌سوزی‌های بهمن‌ماه ۸ مصدوم و متاسفانه یک فوتی داشته است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.