خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۸ دی , ۱۳۹۹ساعت : ۲۱:۲۶کد مطلب: 20582

کسب رتبه برتر شرکت آب و فاضلاب کاشان در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان

مراسم تقدیر از برگزیدگان خدمت در جشنواره شهید رجایی استان اصفهان برگزار شد. این مراسم همه ساله با هدف شناسایی…

مراسم تقدیر از برگزیدگان خدمت در جشنواره شهید رجایی استان اصفهان برگزار شد.

این مراسم همه ساله با هدف شناسایی و تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر و تلاشگران عرصه خدمت برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور استاندار و مدیران استانی برگزار گردید، از شرکت آب و فاضلاب کاشان به عنوان دستگاه اجرایی برتر تقدیر شد.

همچنین طی مراسمی که به صورت ویدئوکنفرانس در سطح استان نیز پوشش داده شد، از آقایان محمدرضا درویشی و محمد مهدی مهرآریان نیز به عنوان کارکنان برگزیده شرکت آب و فاضلاب کاشان تقدیر شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب کاشان ضمن تبریک به همکاران پرتلاش خود و مردم فهیم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل گفت: فرایند ارزیابی عملکرد و انتخاب برگزیدگان بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام می‌گیرد. شاخص‌های عمومی در جهت توانمندسازی سازمان‌ها در نظر گرفته شده و شاخص‌های تخصصی نیز وظایف اصلی و ماموریت هر دستگاه را مورد ارزیابی قرار می دهد.

براساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ دستگاه های اجرایی استان اصفهان، شرکت آب و فاضلاب کاشان با اخذ بیش از ۹۵ درصد امتیازات در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین ۶۴ دستگاه اجرایی استان موفق به کسب رتبه برتر شد.

سیدمحمد مسافری این موفقیت را مدیون زحمات مدیران، معاونین و کارکنان شرکت دانست و افزود: کسب عناوین برتر نتیجه تلاش و مساعی ارزشمند کلیه کارکنان متخصص و متعهد شرکت آب و فاضلاب کاشان در پیشبرد برنامه ها و سیاست‌های شرکت و خدمتگزاری به شهروندان گرامی است.

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.