خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 09:07کد مطلب: 14157

یک کاشانی، معاون سازمان بهزیستی کشور شد

مشکات آنلاین: طی حکمی از سوی «دکتر وحید قبادی دانا» معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان…

مشکات آنلاین: طی حکمی از سوی «دکتر وحید قبادی دانا» معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور، «دکتر مجید رضازاده» به سمت معاون پیشگیری و درمان اعتیاد این سازمان منصوب شد.

در متن حکم انتصاب او آمده است: « تثبیت و تقویت سلامت اجتماعی به معنای بهبود استانداردهای زندگی، ارتقا راهبردهای اثربخش و رویکردهای مبتنی بر پیشگیری و تدوین الگوهای نوین مداخلات حمایتی و تخصصی در راستای مدیریت، ساماندهی و پیشگیری از بروز و شیوع آسیب های اجتماعی، معلولیت ها و توانمندسازی جامعه هدف، با افزایش مشارکت آحاد جامعه و ارتقا سرمایه های اجتماعی امکان پذیر است. لذا از جناب عالی انتظار دارم با توجه به رسالت سازمان  در حوزه سلامت اجتماعی کشور تمامی توان خویش را  در انجام وظایف محوله به کار گیرید.»

 

وی متولد سال ۱۳۴۸ در کاشان و دارای مدرک دکترای تخصصی پزشکی اجتماعی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

رضازاده از ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس و دارای تالیفات علمی متعددی در حوزه های مرتبط با پیشگیری، درمان و سلامت است.

از سوابق کاری وی می توان به معاونت آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی کشور، رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور، رئیس کمیته پیشگیری و کنترل ایدز سازمان بهزیستی کشور اشاره کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.