خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷ساعت : 01:06کد مطلب: 9030

۳۰ هزار تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی کاشان در ۳ماهه نخست سال

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کاشان گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۲۹هزار و ۹۹۰  تماس با…

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کاشان گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۲۹هزار و ۹۹۰  تماس با مرکز ارتباطات اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گرفته شده است.

دکتر حسین ریاحی افزود: این تماس‌ها ۶۶۷۳ ماموریت به دنبال داشته که در آن‌ها کارشناسان اورژانس پیش‌بیمارستانی به بیماران و مصدومان حوادث امدادرسانی کرده‌اند.

ریاحی با تاکید بر این‌که از مجموع این ماموریت‌ها، ۴۴۷۷ مورد غیرتصادفی و ۲۱۹۶مورد مربوط به حوادث ترافیکی بوده است، افزود: در این مدت، تکنسین‌های اورژانس به مصدومانِ ۷۱۷ حادثه رانندگی در جاده‌های شهرستان و ۱۴۷۹حادثه در مناطق شهری امدادرسانی کرده‌اند.

مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، نیازهای پیش‌بیمارستانی شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل را از طریق یک مرکز ارتباطات متمرکز دانشگاهی و ۲۰ پایگاه فوریت‌های پزشکی شامل ۷پایگاه شهری و ۱۳ پایگاه جاده‌ای که در سطح مناطق دو شهرستان مستقر هستند، پوشش می‌دهد و از یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۳۰ آمبولانس خودرویی و دو دستگاه آمبولانس موتوری برخوردار است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.