خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۳ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 13:27کد مطلب: 17624

در ششمین روز محرم انجام می شود:

🔶اجرای تعزیه حضرت علی اکبر(ع) در فرهنگ‌سرای علامه فیض کاشانی

مشکات آنلاین: همزمان با ششمین روز از ماه محرم، تعزیه خوانی روایت شهادت حضرت علی اکبر (ع) در فرهنگ سرای…

مشکات آنلاین: همزمان با ششمین روز از ماه محرم، تعزیه خوانی روایت شهادت حضرت علی اکبر (ع) در فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان اجرا می شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان گفت: به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران وفادارش، گروه تعزیه خوانی باب الحوائج به سرپرستی علی محمد جهانی، تعزیه شهادت حضرت علی اکبر(ع) صبح جمعه ۱۵ شهریور ماه از ساعت۹:۳۰ در فرهنگ سرای عامه فیض کاشانی اجرا می کند.

مرتضی والی زاده با اشاره به اینکه برگزاری آیین تعزیه همچون دیگر آیین عاشورایی، حرکت در مسیر والای سوگواری امام حسین(ع) و ارادت به ساحت آن بزرگوار است، هدف اصلی از برگزاری این مراسم را ترویج فرهنگ عاشورا و رساندن پیام عاشورا به نسل های بعدی و معرفی ابعاد زندگی اسوه های فضایل و مکارم ذکر کرد.

وی با دعوت از همشهریان برای حضور و همراهی در این برنامه تصریح کرد: گروه باب الحوائج متشکل از ۱۱ نفر در مدت زمان یک ساعت تعزیه حضرت علی اکبر (ع) را به منظور آشنایی با قیام حضرت علی اکبر(ع) ، الفبای فداکاری، راه هدف و مقام ایشان اجرا می کنند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.