خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, 11 شهریور , 1397ساعت : 11:17کد مطلب: 10345

شهرداری دقیق‌ترین اطلاعات را نسبت به همه‌ی دوره‌های گذشته ارائه می‌دهد

زهرا مهدی‌پورــ در حاشیه نشست رسمی روز گذشته شورای اسلامی شهر که با حضور شهردار و مدیر درآمد و شهرداری…

زهرا مهدی‌پورــ در حاشیه نشست رسمی روز گذشته شورای اسلامی شهر که با حضور شهردار و مدیر درآمد و شهرداری برگزار شد و شهردار و مدیر درآمد گزارشی از وضعیت مالی ۵ ماه نخست شهرداری ارائه کردند، مشکات آنلاین نظر تعدادی از اعضای شورای شهر کاشان را در مورد این گزارش جویا شد.

علی رسول‌زاده رئیس شورای شهر کاشان در پاسخ به این پرسش که: اطلاعات ارائه‌شده توسط شهرداری را چگونه ارزیابی می‌کنید و آیا ابهامات موجود در این مورد برطرف شد یا نه؟ تاکید کرد: برای ما ابهامی وجود نداشت. ما اطلاع داشتیم اما می‌خواستیم ذهن‌ها روشن‌تر و شفافیت ایجاد شود این اطلاعات را همان کسانی دادند که دوره شهردار پیشین در حسابداری و امور اداری بودند.

حسینعلی وکیل نایب‌ر‌ئیس شورا هم گفت:«خوشبختانه شهرداری در این مدت نشان داده که دقیق‌ترین اطلاعات و آمار را نسبت به همه‌ی دوره‌های گذشته ارائه می‌دهد.»

عضو کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر کاشان ارائه اطلاعات توسط شهرداری در مورد وضعیت نیروی انسانی و بودجه شهرداری را کافی و خوب دانست و آن را نتیجه‌ی دقت و حساسیت شهردار در رابطه با این موضوع بیان کرد.»

وکیل سوالات مطرح شده از شهردار توسط «هاشمی طاهری» را به‌خاطر عدم توجه او نسبت به پاسخ‌ها دانست و گفت: «ایشان سعی می‌کنند که توجه علمی نسبت به موضوع نداشته باشند و سوالشان را به نحوی از منظر دیگر مطرح کنند.»

خزانه‌دار شورای شهر کاشان در پاسخ به این پرسش گفت: «ابهامی برای من وجود نداشت که برطرف شود.»

مجید شمس اطلاعات ارائه‌شده، خصوصا گزارشی را که در پاسخ به سوالات یکی از اعضای شورا مطرح شده بود، بسیار شفاف و روشنگرانه برشمرد و ضمن قدردانی و تشکر از شهردار و تیم او گفت: «ما در دوره‌ی قبل چنین موردی نداشتیم و جالب است که علیرغم تمام سختی‌ها و مشکلات اقتصادی کشور  وضعیت شهرداری کاشان نسبت به سال ۹۵ و حتی ۹۶ روبه‌رشد است.

مصطفی کردمیل گزارش مالی شهردار را «شفاف‌ترین گزارش مالی شهرداری»  عنوان و تصریح کرد: «ما تا کنون گزارشی به این شفافی نداشتیم.»

دکتر علیرضا مفرح از بررسی و پیگیری‌های شهرداری برای رفع مشکلات در پرداخت حقوق و مطالبات پیمانکاران قدردانی کرد و گفت: «دو گزارش خیلی خوب که توسط شهردار و تیم ایشان در رابطه با نیروی انسانی و بحث درآمدی مطرح شد، نشان می‌دهد که وضعیت را خوب رصد می‌کنند.»

با این وصف اما «علی هاشمی‌طاهری» تنها عضو شورای شهر کاشان بود که ضمن تاکید بر این‌که «اصلا ابهامات من برطرف نشد» اظهارکرد: «بنده اصلا شفافیتی در اعضای شورای همدلی و شهردار نمی‌بینم.»

نخستین نشست رسمی از سال دوم چهارمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان، پیش‌از ظهر دیروز با حضور شهردار، مدیر درآمد شهرداری و در حضور اصحاب رسانه به ریاست علی رسول‌زاده برگزار شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.