خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, 10 دی , 1397ساعت : 11:19کد مطلب: 12941

گشایش زمین خاکی تنیس و خانه کشتی امید در ورزشگاه رفاه کارگران کاشان

در آیینی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس،…

در آیینی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان و تنی چند از پیش‌کسوتان ورزش کاشان، زمین تنیس خاکی و خانه کشتی امید در مجموعه رفاه کارگران کاشان گشایش یافت.

به گزارش کاشان آنلاین، زمین تنیس خاکی مجموعه کارگران کاشان با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاریی افزون بر ۶٠ میلیون تومان ل و خانه کشتی امید نیز با همیاری خیر ورزشی  آقای طالبیان فعالیت خود را آغاز کردند.

در حاشیه این آیین که رئیس اداره امور ورزش کارگری و مجموعه‌های ورزشی کارگران و همچنین رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان نیز حضور داشتند، حسن رمضانی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان گفت: امیدواربم با تغییرات مدیریتی در حوزه ورزش کارگری کاشان، برای شهرستان کاشان که شهری صنعتی و کارگری است شاهد تحولات مثبت در مسیر وزرش کارگران باشیم.

وی با بیان این که اخیرأ یکی از معاونین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با سابقه ورزشی و مربیگری در رشته فوتبال به عنوان رئیس مجموعه رفاه کارگران کاشان منصوب شده افزود: مجموعه ورزشی کارگران زمینه ارایه خدمت به خانواده بیش از ٧٠ هزار کارگر در شهرستان کاشان و حدود ٢۵ هزار کارگر در شهرستان آران بیدگل را در ١٣رشته ورزشی را دارد.

رمضانی اظهار امیدواری کرد با اهتمام نمایند دو شهرستان در مجلس و مدیرکل استان در تخصیص اعتبارات برای این مجموعه بتوانیم با همدلی موجود در میان مسولان و خانواده ورزش کارگری در این زمینه نیز نام پرآوازه کاشان را بیش از پیش طنین‌انداز نماییم.

مجموعه ورزشی رفاه کارگران کاشان یکی از سه مجموعه ورزشی بزرگ کاشان است که دو دهه قدمت دارد و در کیلومتر ۵ جاده کاشان راوند، در کنار شهرک صنعتی قطب راوندی واقع شده است.

این ورزشگاه داری یک زمین چمن فوتبال و چندین سالن ورزشی برای دیگر رشته‌های ورزشی است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.