خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : 11:08کد مطلب: 8509

۱۹۱ نفر از محکومان زندان کاشان آزاد شدند

رییس ستاد دیه شهرستان کاشان گفت: ۱۹۱ نفر از محکومان جرائم مالی و غیرعمد سال گذشته، از زندان کاشان آزاد…

رییس ستاد دیه شهرستان کاشان گفت: ۱۹۱ نفر از محکومان جرائم مالی و غیرعمد سال گذشته، از زندان کاشان آزاد شدند که ۱۸۲ نفر مرد و ۹ نفر زن هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، علی فرزانه در جشن ملی نسیم مهر، اظهارکرد: از مجموع افرادی که از زندان کاشان آزاد شدند، شامل ۳۲ نفر بده‌کاران دیه، ۱۱۰ نفر بده‌کاران مالی، ۴۶ نفر محکوم به پرداخت مهریه و سه نفر نیز در ارتباط با نفقه بودند.

وی افزود: میزان بدهی زندانیان آزادشده در سال گذشته حدود ۱۴۲ میلیارد ریال بود که شاکیان بیش از ۶۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال را از این مبلغ را بخشیدند.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان کاشان گفت: بخش دیگری از بدهی محکومان توسط بستگان آنها و کمک شهروندان نیکوکار تامین و سایر مبالغ نیز به صورت بلاعوض نیز توسط ستاد دیه کشور پرداخت شد.

وی تصریح کرد: از سوی ستاد دیه کاشان در سال گذشته بیش از پنج میلیارد ریال کمک بلاعوض به ۶۸ زندانی و هم چنین ۸۷۰ میلیون ریال نیز تسهیلات بدون کارمزد به ۲۱ نفر زندانی پرداخت شده است.

فرزانه افزود: ۲۷۵۹ نفر از سال ۸۷ تاکنون از زندان کاشان آزاد شدند که در مجموع به پرداخت مبلغ ۹۷۰ میلیارد ریال محکوم بودند.

به گزارش ایسنا، از سال ۱۳۸۷ و در روز پنجم خرداد، جشن ملی نسیم مهر با هدف حمایت از خانواده زندانیان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.