خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۸ دی , ۱۳۹۵ساعت : ۱۳:۲۸کد مطلب: 3687

۹ دی، نماد مردم سالاری دینی است

معاون استاندار و فرماندار کاشان در پیامی ۹ دی را نماد مردم سالاری دینی نامید و همه احزاب و گروه…

معاون استاندار و فرماندار کاشان در پیامی ۹ دی را نماد مردم سالاری دینی نامید و همه احزاب و گروه ها را به حفظ وحدت دعوت کرد.

 

متن کامل پیام «حمید رضا مومنیان» بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه ۹ دی نماد مردم سالاری دینی و بصیرت ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی است، در این روز تمامی نقشه های شوم دشمنان برای براندازی نظام خنثی شد. دشمنی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در مراحل مختلف از نقشه های جدید و مخوف برای براندازی نظام اسلامی استفاده کرد که همه این توطئه ها با هوشیاری ملت نقش بر آب شد.

 

حضور مردم در این روز نشان داد که دشمنان ایران نمی توانند خللی در عزم و اراده این ملت ایجاد نمایند که در این باره مقام معظم رهبری نیز فرموده اند: کمتر کشورى در دنیا وجود دارد که اعتمادى را که مردم ایران نسبت به نظام جمهورى اسلامى دارند، نسبت به نظام حکومتى خود داشته باشند. دلیل این اعتماد هم همین پدیده‏هاى روشنى است که جلوى چشم همه است.

 

اثربخشی و اثرگذاری و ماندگاری نهم دی بسیار با اهمیت است، زیرا در این روز، مردم ولایتمدار ایران اسلامی مصمم‌تر از همیشه با هوشمندی و افزایش آگاهی و اطاعت از ولایت، توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی کردند.

 

این روز نمادی جامع و کامل از وحدت کلمه و تبعیت از ولایت و مقام معظم رهبری و نماد واقعیِ دفاع از انقلاب، رهبری و ارزش های اسلامی و ولایی است که در خلق آن، همه جریان‌های سیاسی حضور داشتند .

 

با عنایت به منویات مقام معظم رهبری که خواستار هوشیاری ملت‌ها و دولت‌ها در مقابل شیطنت‌های سلطه‌گران بوده و  انسجام و اتحاد را مهم‌ترین آمادگی مورد نیاز دنیای اسلام برمی شمارند، اینجانب نیز با گرامیداشت خاطره نهم دیماه ، ضمن دعوت از همه احزاب و گروه ها به حفظ وحدت، توفیق روزافزون مردمان مومن و متعهد و ولایتمدار دارالمومنین کاشان را از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

 

امیداست با عنایت خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر (عج) توفیق حفظ و پاسداشت مستمر ارزشهای نظام مقدس کشورمان را داشته و در همه صحنه ها شاهد حضور پرشور و باشکوه ملت بصیر و آگاه باشیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.