خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۱۰:۱۷کد مطلب: 8426

۹۰۰ تن پوشال فرسوده کولر از سطح شهر کاشان جمع‌آوری شد

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان گفت: با گرم‌شدن هوا از نیمه دوم فروردین، تا پایان اردیبهشت‌ماه، ۹۰۰ تن پوشال کولر…

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان گفت: با گرم‌شدن هوا از نیمه دوم فروردین، تا پایان اردیبهشت‌ماه، ۹۰۰ تن پوشال کولر از سطح شهر جمع‌آوری شد که سهم متوسط هر خانوار ۹ کیلوگرم می‌شود.

محمدرضا عبدلی خالدی جمع‌آوری حجم بالای زباله‌های شب عید، جمع‌آوری زباله‌های ماه فروردین با توجه به حضور مسافران نوروزی، جمع‌آوری پوشال از سطح شهر و حضور تمام وقت برای کنترل آب‌گرفتگی و سیل در معابر را از مهمترین فعالیت‌های این معاونت در چهار ماه اخیر عنوان کرد.

به گفته وی پیش از فرارسیدن سال نو و تلاش مردم برای خانه تکانی، در اسفند‌ماه گذشته، بیش از ۱۷۰تن زباله در سطح شهر کاشان جمع‌آوری شد که این عدد نسبت به آمار سال قبل بیش از شش تن افزایش داشته است.

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان گفت: مهم‌ و حساس‌ترین چالش شهرداری کاشان در اردیبهشت‌ماه ۹۷، وقوع سیل و آب‌گرفتگی ناشی از بارندگی‌های نیمه دوم این ماه بود که علاوه بر تاثیر مثبت بر سفره‌های آب زیرزمینی خساراتی را بر شهر و مجموعه شهرداری نیز تحمیل کرده است.

خالدی افزود: طبق آمار ارائه شده به ستاد کل بحران استان اصفهان، خسارات ناشی از سیل اول، حدود ۱۵میلیارد ریال بود و میزان خسارت ناشی از سیل در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در دست بررسی است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.