خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : 13:48کد مطلب: 9901

نجات ۷۰نفر در ۵۲ مورد قطعی برق در کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: از ابتدای تیر تا نیمه مردادماه جاری آتش…

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: از ابتدای تیر تا نیمه مردادماه جاری آتش نشانان کاشان ۷۰نفر را که در نقاط مختلف شهرستان گرفتار شده بودند، نجات دادند.

روح الله فدایی اظهار کرد: به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بر وقوع حوادث چاه، آسانسور و بالابر تیم‌های عملیات این سازمان برای خروج افراد گرفتار قبل از وقوع هرگونه مصدومیتی برای آن‌ها، اقدام به نجات افراد نمودند.

وی افزود: این حوادث پس از قطعی برق در سطح شهرستان اتفاق افتاده بود که تیم‌های امداد و نجات از ایستگاه‌های دومنظوره ۲،۴و ۵ به محل‌های حادثه اعزام شده و ۷۰ نفر را در ۵۲ مورد عملیات جداگانه نجات دادند. خوشبختانه هیچ‌گونه حادثه‌ای در موارد قطعی برق گزارش نشده است.

قطعی‌های نوبتی برق طی دوماه جاری به بروز اشکال در روند کاری آسانسور‌ها، بالابرهای چا‌ها و همچنین خاموشی دستگاه اکسیژن رسان به مغنی در عمق چاه‌ها می‌شد که نیروهای امداد بلافاصله نسبت به خروج مقنی‌ها از عمق چاه و آسانسورهای متوقف شده با وسایل خاص می‌کردند.

با کاهش دمای هوا برنامه قطعی برق هم به‌مرور روبه اتمام است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.