خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۸ مهر , ۱۳۹۵ساعت : 22:25کد مطلب: 2855

بسیج نهادها برای ثبت نام رایگان شهروندان در طرح سرشماری نفوس و مسکن/ ثبت نام نکردن شهروندان مشکل‌ساز می‌شود

معاون برنامه ریزی اداری و مالی فرماندار کاشان گفت وضعیت ثبت سرشماری اینترنتی شهرستان کاشان در استان و کشور در…

معاون برنامه ریزی اداری و مالی فرماندار کاشان گفت وضعیت ثبت سرشماری اینترنتی شهرستان کاشان در استان و کشور در جایگاه مطلوب قرار نگرفته است.  او از شهروندان خواست «فوری» برای ثبت اطلاعات خانوار خود در سایت سرشماری نفوس و مسکن کشور  اقدام کنند.

 

«مسعود خاندایی» در بازدید از کلاس های آموزشی مأموران سرشماری  گفت: کاشان در بسیاری از شاخص ها از جایگاهی بالاتر از سیزده استان و همتراز با مرکز استان های بزرگ کشور است و شایسته است که در خصوص طرح های کشوری مانند سرشماری نفوس و مسکن نیز به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

 

خاندایی افزود: وضعیت جمعیتی هر شهرستان یکی از مهم ترین شاخص های برنامه ریزی و اختصاص بودجه ، تسهیلات و سایر امکانات به شهرستان است و چنانچه نسبت به آن کم توجهی شود در آینده تبعات و مشکلاتی را برای مردم  شهرستان و منطقه در پی دارد.

 

وی تأکید کرد:  همشهریان گرامی با مراجعه به سایت سرشماری و ثبت اطلاعات خود کد ره‌گیری را دریافت کرده و هنگام مراجعه مأمور سرشماری به وی تحویل دهند و یا به نحوی به دست مأمور سرشماری برسانند. در این صورت نیاز به هیچ‌گونه سؤال و جوابی در هنگام مراجعه مأمور سرشماری نخواهد بود.

 

معاون فرماندار گفت: طبق هماهنگی های به عمل آمده با شهرداری کاشان ، ناحیه مقاومت بسیج و بخشهای کلیه پایگاههای بسیج مستقر در شهرستان ، دفاتر پیشخوان و خدمات الکترونیک وابسته به شهرداری ، دفاتر پست بانک روستایی و کلیه ی دهیاری ها و کانون های فرهنگی هنری آماده ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس ومسکن به صورت رایگان است

.

مهندس خاندایی افزود: کلیه ادارت شهرستان نیز تمهیداتی در نظر گرفته تا کارکنان ، ارباب رجوع و شهروندان نسبت به ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ در اسرع وقت و قبل از پایان مهلت ثبت نام اقدام نمایند.

معاون فرماندار یادآور شد: روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان نیز امکانات و تجهیزاتی فراهم نموده است تا نسبت به ثبت نام کلیه شهروندان کاشانی به صورت رایگان اقدام لازم را به عمل آورد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.