خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۱ بهمن , ۱۳۹۵ساعت : ۱۵:۴۸کد مطلب: 4001

عرضه ۴۰ هزار عنوان کتاب در دومین  نمایشگاه سراسری کتاب کاشان

معاون استاندار و فرماندار کاشان از عرضه ۴۰ هزار عنوان کتاب  از ۳۰۰ ناشر در  نمایشگاه استانی کتاب به میزبانی…

معاون استاندار و فرماندار کاشان از عرضه ۴۰ هزار عنوان کتاب  از ۳۰۰ ناشر در  نمایشگاه استانی کتاب به میزبانی این شهرستان خبر داد.

 

«حمیدرضا مومنیان» در حاشیه بازید از روند آماده سازی نمایشگاه کتاب کاشان در مصلای بزرگ بقیه الله الاعظم این شهرستان اظهار کرد: بیش از ۶۷۰ ناشر برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند که با وجود استقبال چشمگیر آن ها به دلیل محدودیت فضا تنها  ۳۰۰ ناشر در ۱۷۰ غرفه فروش کتاب خواهیم داشت.

 

وی افزود: سی صد و بیست و پنجمین نمایشگاه استانی کتاب کشور و دومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ بهمن در این شهرستان برگزار می شود که  با حضور  سید عباس صالحی معاونت امور فرهنگی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رسول زرگرپور استاندار اصفهان روز سیزدهم بهمن افتتاح می شود.

 

رییس ستاد برگزاری دومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان  تصریح کرد: کاشان با داشتن پیشینه قدیمی که در حوزه  تاریخ و فرهنگ کشور دارد و به عنوان شهر دارالمومنین شناخته می شود که برازنده کاشان است  که رخدادهای فرهنگی در سطح ملی و در تراز نام این شهر برگزار کنیم.

 

وی: یکی از نواقص حوزه فرهنگی کشور میزان پایین سرانه مطالعه بویژه در نسل جوان دانست، افزود:  با  برگزاری نماشگاه های کتاب  شاهد رشد سرانه مطالعه  در کشور خواهیم بود و  این برنامه ها می تواند حوزه فرهنگی را غنی تر و میزان مطالعه را افزایش دهیم.

 

مومنیان با اشاره آمادگی کاشان برای یکی از بزرگترین رویداد های فرهنگی در حوزه کتاب کشور خاطرنشان کرد: تلاش مجموعه  مسوولان شهرستان در حوزه های فرهنگی و اجرایی پشتیبانی کامل از دومین نمایشگاه سراسری کتاب در کاشان است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.