خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۵ساعت : 11:22کد مطلب: 3914

پیام تسلیت شهردار نیاسر به خانواده شهدای پلاسکو

شهردار نیاسر در پیام تسلیتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتشنشان  حادثه پلاسکو ، این مصیبت را به خانواده…

شهردار نیاسر در پیام تسلیتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتشنشان  حادثه پلاسکو ، این مصیبت را به خانواده های آنان تسلیت گفت.

 

«سبحان نظری» در این پیام صدای آتشنشانان حادثه پلاسکو را صدای عشق و ایثار و از خودگذشتگی نامیده و نوشته است: آتش‌نشانان عزیز، این‌بار در سنگر دیگری به مبارزه پرداختند، همان‌گونه که شهدای ما در جنگ هشت ساله به کرات این عشق و نوع دوستی را به نمایش گذاشتند.

 

در قسمتی از این پیام آمده است:

 

«شهادت اندوهبار جمعی از آتش‌نشانان رشید از جان گذشته ایران زمین، داغی است که برای همیشه بر سینه ما می ماند. حادثه رخ داده، به حق اتفاق بسیار تلخ و ناگواری است که تحمل آن جانکاه است.

 

ایران اسلامی بار دیگر در غم و اندوه فرو رفت، در غم از دست دادن همکارانی که برای نجات هم‌وطن و هم‌نوع خود، جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و این بی‌نظیرترین عشق در دنیاست. صدای اینان، صدای عشق و ایثار و از خودگذشتگی است.

 

آتش‌نشانان عزیز، این‌بار در سنگر دیگری به مبارزه پرداختند، همان‌گونه که شهدای ما در جنگ هشت ساله به کرات این عشق و نوع دوستی را به نمایش گذاشتند.

 

بنده به نمایندگی از پرسنل شهرداری شهر نیاسر، و همه مردم پرشور و انسان دوست نیاسر، ضمن ادای احترام به مقام شامخ درگذشتگان این حادثه تلخ، آرزوی صبر برای خانواده‌های این عزیزان را دارم.»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.