خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۵ساعت : ۱۸:۵۹کد مطلب: 4127

۳۶ سازه نوری طرح لاله در بلوار فاطمیه اجرا می شود

سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان گفت: به همت زیباسازی منطقه و با هزینه ای بالغ بر ۷۵ میلیون تومان۳۶ سازه…

سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان گفت: به همت زیباسازی منطقه و با هزینه ای بالغ بر ۷۵ میلیون تومان۳۶ سازه نوری طرح لاله در بلوار فاطمیه اجرا می شود.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان،  مرتضی والی زاده با بیان اینکه به همت زیباسازی شهرداری منطقه یک بلوار فاطمیه به سازه های نورانی و متنوع آراسته می شود، اظهار کرد: پیش از قبول واجرای این طرح، پروپوزالی حاوی قطعه فیلمی توسط شرکت مزبور تهیه و به واحد زیباسازی منطقه ارائه شد و مطابق نمونه های نصب شده در بلوار نماز به پایه های تیرهای تلسکوپی نصب می شود.

 

وی با بیان اینکه طرح سازه های نورانی این بلوار گل لاله است، تصریح کرد: طرح سازه های نورانی این بلوار نمادی از مقام والای شهادت است و با اندازه ۲.۵ در ۱.۲ متر توسط یک شرکت دانش بنیان و جوانان خلاق و مخترع ساخته شده و همچنین امکان تنظیمات کانفیگ و نحوه نوردهی دلخواه و بنا به مناسبتهای مختلف ملی مذهبی از طریق سیستم اندروید موبایل و بصورت دستی هرپایه جداگانه و یکجای تمامی سازه ها بصورت یکدست نیز را داراست.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.