خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۳ شهریور , ۱۳۹۵ساعت : 11:04کد مطلب: 1581

مطالبات مردم را واقعی کنیم

بخشدار نیاسر در نشست هم اندیشی شوراهای اسلامی بخش و شهرستان کاشان که با حضور مسئولان در روستای  کمال الملک…

بخشدار نیاسر در نشست هم اندیشی شوراهای اسلامی بخش و شهرستان کاشان که با حضور مسئولان در روستای  کمال الملک – کله – برگزار شد گفت: شورای اسلامی شهر و روستا نقش تعیین کننده ای در  واقعی کردن مطالبات و درخواست های مردم بر اساس واقعیات و شرایط موجود دارند.

 

«حسین علی معظمی» گفت: مطرح کردن بعضی از طرح ها و پروژه ها، رویایی و دور از واقعیت است. در کوتاه مدت مردم را راضی نموده و خوشحال می کند ولی زمانی که محقق نشد باورهای مردم را نسبت به خدمتگزاران خود تضعیف نموده و به نفع مردم و منطقه نیست.

 

وی با اشاره مسیر توریستی و زیارتی قم – مشهد اردهال یادآور شد: همه علاقمند هستیم این پروژه عملیاتی شود و وعده و قول آن را به مردم می دهیم ولی در جلسه ای که با حضور سه استاندار یا نماینده آنان – قم ، مرکزی و اصفهان – در قم برگزار شد همه ی جوانب موضوع بحث و بررسی شد. سه گزینه مطرح گردید که اعتبار مورد نیاز هر کدام بیش از ۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است. از اینرو با توجه به اعتبارات و واقعیات موجود هیچکدام از راههای پیشنهاد شده امکان پذیر نمی باشد . البته در این جلسه مقرر شد مباحث با در نظر گرفتن شرایط واقعی پیگیری شود.

 

معظمی سال چهارم شورای اسلامی شهر و روستا را با اهمیت دانست و تأکید کرد: خدمت به مردم توفیق بزرگی است ولی دقت کنیم تا درخواست های مردم را از مسیر کارشناسی و قانونی تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری نموده و برای رفع مشکلات به ظرفیت های مردم و منطقه اتکا کنیم.

 

بخشدار نیاسر خانه کمال الملک را به عنون اثری تاریخی و ماندگار در روستای کله ذکر کرد و گفت: روستای های بخش نیاسر از ظرفیت های خوبی در حوزه مذهبی ، تاریخی و گردشگری برخوردار است و ضروری است نسبت به معرفی بیش از پیش آن اقدام کنیم.

 

معظمی تأکید کرد: جدی ترین مشکل منطقه و روستاهای بخش نیاسر  بحران آب است. روستای نشلج از جمعیت روستایی بالایی برخوردار است ولی برای تأمین آب شرب این روستا مشکل داریم. این مشکل هم به لحاظ تأمین منابع آب شرب و همچنین تهیه اعتبارات است. با این وجود تلاش کرده ایم با کمک مسئولین شهرستان و فرمانداری مشکلات را کاهش داده و در صورت امکان مرتفع کنیم.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.