خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۴ساعت : ۱۰:۱۶کد مطلب: 847

دعوت رئیس دانشگاه کاشان از مردم برای حضور در انتخابات

پرفسور عباس زراعت رییس دانشگاه کاشان با صدور بیانیه ای مردم فهیم ، بزرگ و افتخارآفرین شهرستانهای کاشان و آران…

پرفسور عباس زراعت رییس دانشگاه کاشان با صدور بیانیه ای مردم فهیم ، بزرگ و افتخارآفرین شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل را به حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد.

در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار مشکات آنلاین قرار گرفته، آمده است:« درودتان باد که همواره با حضور پرشور و شعور درصحنه‌های مختلف حماسی و انقلابی کشور در حساس‌ترین برهه‌های تاریخی قلوب مسلمین جهان و روح شهدای عزیز و دل رهبری نظام را شاد و مسرور نموده‌اید. ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری از افتخار و عظمت شما ملت سرافراز بود که با حرکت حماسی و میلیونی خود در راهپیمایی به جهانیان ثابت نمودید که حافظ انقلاب و امام و رهبری بوده‌اید، مانده‌اید و می‌مانید تا به آنچه با حرکت معمار فقید انقلاب به جهان معرفی‌شده نائل آیید. اکنون با ورود به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی فرصتی دیگر مهیاست تا بار دیگر قدرت بی‌انتهای وحدت و انسجام خود را به رخ جهانیان کشیده و کتاب افتخار میهن اسلامی را با حضوری دیگر مزین نمایید.
ملت عزیز! این نه یک انتخاب که حماسه‌ای دیگر برای نظام و انقلاب است.
پس بر شما باد حضور گرم و پرشور در پای صندوق‌های رأی تا برگ افتخارتان میهمان صندوق‌های اعتبار و عظمت گردد و دشمنان قسم‌خورده این نظام مقدس را مأیوس‌تر از پیش سر سفره مذلت بنشاند.»
رییس دانشگاه کاشان در بخش پایانی این بیانه آورده است:« یقیناً دانشگاهیان کشور همپا و همراه با مسئولان و مدیران نظام و سایر آحاد ملت، با حضور سبز و پرطراوت خود شور و هیجانی مضاعف به انتخابات خواهند بخشید و بالمآل به فضل خداوند متعال شاهد مشارکت حداکثری ملت ایران در این میدان افتخار خواهیم بود.»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.