خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۸ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 00:15کد مطلب: 10435

دو سوم صنایع دستی کشور در اصفهان است

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: اصفهان با ۱۹۹ رشته در صنایع…

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: اصفهان با ۱۹۹ رشته در صنایع دستی، دو سوم از صنایع دستی کشور را در اختیار دارد.

به گزارش صدا و سیما، جعفر جعفرصالحی در دومین همایش توسعه و ترویج بوم‌گردی و صنایع دستی روستایی کاشان و آران و بیدگل در مشهد اردهال تاکید کرد: قیمت‌های صنایع دستی ایران باید متعادل نگه داشته شود و ارزش‌گذاری قیمت‌ها باید معقول و منطقی باشد تا علاوه بر فراهم‌شدن زمینه رقابت در بازار هدف، اعتماد مشتریان جلب شود.

وی افزود: در همین راستا کمیته‌های مشترکی با اتحادیه صنایع دستی تشکیل شده که ارزش‌گذاری و کدگذاری قیمت‌ها در این کمیته تصمیم‌گیری و نهایی می‌شود.

جعفر جعفرصالحی، برپایی نمایشگاه ترویجی، کمک به فعالات بخش خصوصی و راه‌اندازی پایگاه‌های اطلاع‌رسانی صنایع دستی را از دیگر اقدامات در راستای توسعه و ترویج صنایع دستی عنوان کرد.

دومین همایش توسعه و ترویج بوم‌گردی و صنایع دستی روستایی کاشان و آران و بیدگل با حضور فعالان حوزه گردشگری و صنایع دستی، سرمایه‌گذارن و مسئولان شنبه ۱۷ شهریور در مشهد اردهال کاشان برگزار شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.